Individuāla dizaina tauriņi
Ar pārliecību par sevi!

Noteikumi 

Pasūtījumu veikšana

Pircējs izvēlas preces no veikala un aizpilda pasūtījuma formu, obligāti norādot saņemšanas veidu, adresi un kontaktinformāciju. 


Piegāde un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu, piegādi un apmaksas kārtību. Pārdevējs sagatavo un Pircējam nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. 

Pārdevējs nodrošina preču sagatavošanu un izsūtīšanu 1-3 darba dienu laikā, kopš saņemta apmaksa par preci.  Pasūtījumu saņemšana ar Omniva vai Pasta Staciju aizņems 1-3 darba dienas. Sūtījumus ar Latvijas pastu var nosūtīt uz jebkuru vietu pasaulē un tie tiks piegādāti 2-5 darba dienu laikā Latvijas robežās, 7-20 darba dienu laikā ārpus Latvijas teritorijas. 

Steidzamā kārtā iespējama preces saņemšana tajā pašā vai nākamajā dienā, par to individuāli vienojoties. Šādā gadījumā steidzamība jānorāda jau pasūtījuma veikšanas brīdī vai rakstot uz e-pastu kiwibowties@gmail.com


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli un norādot iemeslu. Ja Pārdevējs akceptē attiekuma iemeslu, puses vienojas par preces atgriešanu un naudas atmaksu. Jāņem vērā, ka sūtīšanas izmaksas netiks atmaksātas un visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • ir pasūtīts komplekts vai vairāk kā 2 vienādi tauriņi;
  • precei ir tikusi lietota vai bojāta, tai skaitā bojāta iepakojuma kaste.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.


Pakalpojumu nodrošina PP Kristīne Vilciņa, reģ. nr. 01077812715

0

 .