Individuāla dizaina tauriņi
Ar pārliecību par sevi!

Noteikumi un distances līgums

Pasūtījumu veikšana

Pircējs izvēlas preces no veikala un aizpilda pasūtījuma formu, obligāti norādot saņemšanas veidu, adresi un kontaktinformāciju. 

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši pasūtījumam.


Piegāde un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu, piegādi un apmaksas kārtību. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus (izvēloties Paypal, veikt maksājumu ar karti) vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču sagatavošanu un izsūtīšanu 1-3 darba dienu laikā, kopš saņemta apmaksa par preci (ja preces aprakstā nav minēti citi izgatavošanas termiņi).  Pasūtījumu saņemšana ar Omniva vai Pasta Staciju aizņems 1-3 darba dienas. Sūtījumus ar Latvijas pastu var nosūtīt uz jebkuru vietu pasaulē un tie tiks piegādāti 2-5 darba dienu laikā Latvijas robežās, 7-20 darba dienu laikā ārpus Latvijas teritorijas. 

Steidzamā kārtā iespējama preces saņemšana tajā pašā vai nākamajā dienā, par to individuāli vienojoties. Šādā gadījumā steidzamība jānorāda jau pasūtījuma veikšanas brīdī vai rakstot uz e-pastu [email protected]


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli un norādot iemeslu. Ja Pārdevējs akceptē attiekuma iemeslu, puses vienojas par preces atgriešanu un naudas atmaksu. Jāņem vērā, ka sūtīšanas izmaksas netiks atmaksātas un visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • ir pasūtīts komplekts vai vairāk kā 2 vienāda veida preces; 
  • precei ir tikusi lietota vai bojāta, tai skaitā bojāta iepakojuma kaste.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Informācija un personas dati, ko Pircējs iesniedzis veicot pasūtījumu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām vai izmantoti citam mērķim kā pasūtījuma izpildei.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.


Pakalpojumu nodrošina SIA KIWI print, reģ. nr. 40203263695.